BAŞKAN GÖZBAŞI’NIN SÖYLEDİĞİ “YÜCEL BEY” KİM?


Kayseripor Başkanı Berna Gözbaşı ile Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın ile yaşadığı tartışmalar Türkiye gündemine bomba gibi düşmüştü. Gözbaşı ve Akın’ın arasında ki tartışmanın hemen ardından Kayserispor Başkan Berna Gözbaşı ile yönetim kurulu üyesi Rıfat Pehlivan’ın tartışması da dikkat çekmişti. Sosyal medya aracılığıyla bir birlerini eleştiren Gözbaşı ve Pehlivan arasında geçen yazışmalarda dikkat çeken bir noktada ortaya çıktı. Gözbaşı’nın Pehlivan’a “Yücel Bey sana yarın mesajı iletir.” Sözü kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, bu Yücel bey kim? Kayserispor’la ne alakası var?
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile Kayserispor Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Akın’ın Sivasspor maçı sonrası yaşadığı kavga bir anda Türkiye gündemine bomba gibi düşmüştü.
Yaşanan bu olay tam soğudu derken Başkan Berna Gözbaşı bu seferde bir diğer Yönetim Kurulu üyesi Rıfat Pehlivan ile bir birine girmesi de dikkat çekti. Avukat Rıfat Pehlivan ile Başkan Gözbaşı’nın yazışmaları bir çok kesim tarafından da tepki ile karşılandı. Sosyal paylaşım sitesinde Onur Ekmekçi’nin “Kayseri ligde kalacak. Tebrikler Berna Gözbaşı başkanım. En çok sizin için istiyorum. Kadın Başkanımız helal” şeklindeki paylaşımına “Hiç tartışmasız en çok Recep başkan sevinmiştir” şeklinde yorum yazan Pehlivan, Berna Gözbaşı’nın tepkisiyle karşılaştı. Gözbaşı, “Rıfat Pehlivan öylemi. Sen Kayserispor hakkında çeneni kapa. Daha kaç kere uyaracağım seni. Gören de bir hayrın var zannedecek” cümlesi kurdu. Bunun üzerine Rıfat Pehlivan’da, “Benim Kayserispor sevgimi hiç kimse tartışamaz” yanıtı verdi.
Gündeme düşen bu yazışmalarda dikkat çeken bir nokta da gün yüzüne çıkmış oldu. Başkan Berna Gözbaşı’nın Rıfat Pehlivan’a “Hadi oradan. Boş konuşmalar ile olmuyor. Yücel bey yarın sana mesaj iletir.” Demesi kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, yazışmalarda ismi geçen Yücel Bey kim, Kayserispor’la alakası nedir? Yada Yücel Bey denilen kişi Rıfat Pehlivan’a ne mesajı iletecek? Tüm bu sorular cevap beklerken yazışmalar bir çok kesim tarafından tepki ile karşılandı.

admin

Öncekini oku

BİZ DE CHP’NİN GELMESİNİ İSTEMEYİZ

Sonrakini oku

3 YAŞINDAKİ ALPEREN’İN KATİLİ YAKALANDI

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir