KAYSERİSPOR YÖNETİMİ ÇATIRDIYOR MU?

KAYSERİSPOR YÖNETİMİ ÇATIRDIYOR MU?
Kayserispor’da sular bir türlü durulmuyor. Sportif anlamda kafalarda soru işareti bırakan Kayserispor’da yönetim ile Başkan Berna Gözbaşı arasında sular ısınmaya devam ediyor.
Kayseri’nin marka değeri olan Kayserispor’da hareketli saatler yaşanıyor. Kayserispor’un yönetiminde olan 2 ismin istifa etmesinden sonra şimdi de 3 yöneticinin kulüp tesislerine alınmadığı ve girişlerinin yasaklandığı haberi gündeme bomba gibi düştü. 3 yöneticinin neden kulüp tesislerine alınmadığı ise merak konusu oldu. Kulüp başkanı Berna Gözbaşı ve yöneticiler arasındaki yaşanan sorunlar bununla da sınırlı kalmadı.
Kayserispor yönetiminde yer alan bir ismin kulübe ciddi miktarda bağış yapmasına rağmen kulüp başkanı Gözbaşı tarafından “Loca almadı” diyerek eleştirmesi de dikkatlerden kaçmadı. Gözbaşı tarafından eleştirilen yönetici ise bu açıklamalara sert tepki verdiği ifade edildi. Yaşanan tüm bu gelişmeler ışında önümüzdeki günlerde Kayserispor’un olağanüstü bir genel kurula gidebileceği gelen haberler arasında.

admin

Öncekini oku

Ahievran ve Yavuzselim’e daha geniş ve daha konforlu yol

Sonrakini oku

MCÇ İNŞAAT O HABERLERİ YALANLADI

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test