KAYSERİSPOR’DA İLGİNÇ DETAY!

Kayserispor’da ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sponsorluk paralarının gündeme geldiği ve Kulüp başkanı Berna Gözbaşı’nın açıklaması ile Kayseri kamuoyu para akışını öğrenmiş oldu. Tüm bunların ışığında ilginç bir detay kamuoyuna yansıdı. Kayserispor Kulüp doktoru olan Genel Cerrah Mehmet Baykan’ın futbolculara ortopedist gibi müdahale etmesiydi.
Sponsorluk, yeni alınan ve beğenilmeyen transferler ve Başkan Berna Gözbaşı’nın sosyal medya üzerinden yerel medya ile tartışması tam soğumamışken şimdi de ilginç bir o kadar da kafa karıştıran olay daha gündeme gelmiş oldu. Gündeme düşen bazı bilgiler hayli dikkat çekiciydi.
Kayserispor’un deplasmanda oynadığı ve zorda olsa 3 puanı aldığı Ankaragücü maçında ortaya çıkan durum şu şekilde. Kayserispor Kulüp doktoru olan Genel Cerrah Mehmet Baykan’ın futbolculara ortopedist gibi müdahale etmesiydi. Genel Cerrah olan Baykan’ın futbolcu yaralanmalarına müdahale edip edemeyeceği kafalarda soru işareti bıraktı. Genel Cerrahların menüsküs, çapraz bağ gibi yaralanmalarına müdahale edep edemeyeceği, alanlarına girip girmediği merak konusu oldu.
İşin asıl garip tarafı ise Kayserispor kulüp doktoru Mehmet Baykan’ın yönetim kurulu üyesi olmasıydı. Takımın galip gelmesi yada berabere kalması durumunda prim alıp almadığı sorusunu da gündeme getirdi. Yani Yönetim Kurulu üyesi prim mi alıyor sorusu dikkat çekiciydi.

admin

Öncekini oku

Başkan Çolakbayrakdar: “Kanal ıslahıyla şehrimize yakışır bir kent parçası inşa ediyoruz”

Sonrakini oku

Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü çalışmalara başladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test