BAL LİGİ HEYECANI YİNE KENT TÜRK EKRANLARINDA!

Kayseri’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan ve büyük yatırımlar yaparak yine iddialı bir kadro kuran, hedefini tamamen şampiyonluk olarak belirleyen Kayseri Emar Grup Futbol kulübünün Bölgesel Amatör Lig (BAL) maçları geçen sezon olduğu gibi yine naklen canlı yayınla KENT TÜRK TV ekranlarında futbol severler ile buluşacak.

BAL LİGİ HEYECANI YİNE KENT TÜRK EKRANLARINDA!
27 Ekim 2021 - 15:11 - Güncelleme: 04 Kasım 2021 - 16:53
Kayseri’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan ve büyük yatırımlar yaparak yine iddialı bir kadro kuran, hedefini tamamen şampiyonluk olarak belirleyen Kayseri Emar Grup Futbol kulübünün Bölgesel Amatör Lig (BAL) maçları geçen sezon olduğu gibi yine naklen canlı yayınla KENT TÜRK TV ekranlarında futbol severler ile buluşacak. Bu heyecan aynı zamanda Kent Türk TV 'nin bütün sosyal medya hesaplarından da canlı yayınla spor severler ile buluşacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kayseri Emar Grup FK Başkanı Emre Arıkan: Bizler Türk futboluna, Kayseri amatör camiasına hizmet etmek için kolları sıvadığımız bu yolda, yine yapılmayanları yaparak inşallah Kayserimizi Bal Ligi’nde en iyi şekilde temsil edeceğiz. Yaptığımız transferlerle teknik ekip ve yönetimimizle yürüttüğümüz çalışmalar ile inşallah Kayseri’ye 3. Lig takımı kazandıracağız. Baştan aşağı gerçekleştirdiğimiz oluşumumuz ile yine Kayseri’nin ulusal televizyonu Kent Türk’le yaptığımız görüşme neticesinde birlikteliğimizi tazeleyerek geçen sezon olduğu gibi bu sezonda maçlarımızın Kent Türk TV ekranlarında yayınlanması konusunda anlaşmaya vardık. Yaptıkları yayınlar ve her zaman Spor’un destekçisi olarak bizlerin yanında olan Kent Türk’e sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Her zaman söylediğimiz gibi Kayseri Emar Grup FK: Kayseri’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden, profesyonel düşünce ve yapısıyla şampiyon olarak 3. Lig’e yükselerek Kayseri’nin Profesyonel Lig’de 2. Takımı olacaktır dedi.

Daha sonra Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kent Türk TV Genel Müdürü Serap Tokat,
“Bizler yaptığımız yayınlarla ve izlediğimiz politikalarla her zaman Kayseri spor camiasının yanında olduğumuzu daha önce olduğu gibi bu kez de gösterdik. Bu anlaşma da, Kayseri amatörüne göstermiş olduğumuz önemin bir simgesi. Kayseri’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Kayseri Emar Grup Futbol Kulübüne ve aynı zamanda şehrimizin güzide kulüpleri Yahyalıspor, Develispor ve Talasgücü Belediyespor’a başarılar diliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Tokat, “Yaptığımız anlaşma Kayseri Emar Grup Futbol Kulübüne ve Televizyonumuza hayırlı olsun, kazanan Kayserispor camiası olsun.” Diyerek sözlerini noktaladı.

 Kayseri Emar Grup FK tesislerinde bir araya gelen, Kayseri Emar Grup FK ve Kent Türk TV yöneticileri yayın sözleşmesini imzalayarak hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 
Bu haber 277 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum