BUREAU VERİTAS VE TEDS ENERJİ ELEKTRİK DENETİM ANLAŞMA İMZALADI

Test, denetim ve belgelendirme (TIC) hizmetlerinde dünya lideri olan Bureau Veritas ile ölçüm ve muayene sektöründe yerli bir şirket olarak faaliyet gösteren TEDS, yürütülecek elektriksel test, ölçüm ve muayene faaliyetleri için anlaşma imzaladı.

BUREAU VERİTAS VE TEDS ENERJİ ELEKTRİK DENETİM ANLAŞMA İMZALADI
13 Ocak 2021 - 17:40

Sektöründe dünya lideri olan Bureau Veritas ile TEDS arasında elektriksel test, ölçüm ve muayene faaliyetleri için anlaşma imzalandı.


Elektriksel test, ölçüm ve muayene sektöründe yerli bir şirket olarak faaliyet gösteren TEDS ile Bureau Veritas işbirliği yaparak Türkiye'nin elektrik denetimi sektörünü dünya standartlarına taşımak için önemli bir adım attı. Bureau Veritas ve TEDS birlikte çalışarak günümüz enerji ihtiyaçlarının karşılanmasında topluma yardımcı olacak.
Bureau Veritas Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Osman Hisarcıklıoğlu, "1828'den beri Bureau Veritas'ın misyonu bir güven dünyasını şekillendirmek olmuştur. Varlıkları korurken, değeri sürdürürken ve müşteri güvenini ve personel güvenliğini sağlarken, en tanınmış uluslararası standartlara uygun en iyi uygulamaları benimsemelerini destekleyerek elektrik denetimi projelerinde TEDS ile beraber çalışmaktan gurur duyuyoruz” dedi.


TEDS Yönetim Kurulu Üyesi Turan Akkoyun: "Elektrik kayıp, kaçaklarını en aza indirerek enerji verimliliğini arttırmak ve elektrik kaynaklı kazalarda can ve mal kayıplarını en aza indirgeyerek, ülke ekonomisine katkı sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda, sektöründe lider konumda olan Bureau Veritas ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden dolayı büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 

Bu haber 153 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum