OSB YÖNETİMİ, SANAYİCİLERE 18 SAYFALIK AÇIKLAMA DAĞITTI

OSB YÖNETİMİ, SANAYİCİLERE 18 SAYFALIK AÇIKLAMA DAĞITTI
13 Ocak 2021 - 18:52

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından sanayicilere 18 sayfadan oluşan bir açıklama dağıtıldı. Açıklamada, OSB yönetimine muhalif olan bir grup tarafından ortaya atılan iddialara cevap verildi.


Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan geçtiğimiz ay bir basın toplantısı
yaparak, muhalif grup tarafından kendisi ve yönetimi ile ilgili ortaya atılan iddialara cevap vermişti.Başkan Nusaçan işte bu açıklamaları, 18 sayfa halinde bir araya getirerek sanayicilere dağıttı.


Açıklamada, mali genel kurulun sadece toplum sağlığını korumak için ertelendiği, 200 milyon liralık borçlarının olmadığı, 2015 yılında göreve geldiklerinde bütçeyi şeffaf hale getirdikleri belirtildi. Ayrıca, “Dubai Projesi OSB’mize Herhangi Bir Külfet Getirmeyen %75 İ Devlet %25 İ İse Katılımcılar Tarafından Karşılanan OSB’nin Organizasyonunda Yürütülen Emsalsiz Bir Projedir. Türkiye'nin Tek Alanda İnşa Edilmiş Devredeki En Büyük Ges Tesisi Yönetimimiz Tarafından OSB'mize Kazandırılmıştır. Yönetimimiz Döneminde Yapılan Tüm İş ve İhalalelerin Usulüne Ve OSB Menfaatine Uygun Olduğu Müfettiş Raporuyla Sabit Olmuştur. EPDK karşısında herhangi bir ceza tehdidi altında olmadığımızı da belirtmek isteriz. BİZİM GİBİ SAYGIN BİR KURUMUN GÜVEN BAĞI ÇÖKEN, HER FIRSATTA KURUMUNA İHANETİ ŞİAR EDİNEN ŞAHISLARLA ÇALIŞMAYA ZORLANMASI KABUL EDİLEMEZ!” cümleleri de yer aldı.
 

Bu haber 97 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum