TÜRKİYE'DE KAZANDIĞI MİLYONLARI YURT DIŞINDA HARCIYOR

TÜRKİYE'DE KAZANDIĞI MİLYONLARI YURT DIŞINDA HARCIYOR
08 Ocak 2021 - 10:27


Lüks yaşantısıyla magazin gündeminden düşmeyen  eyma Subaşı, Türkiye’de ürün tanıtım ve reklamlarından kazandığı milyonlarca parayı, yurt dışında yaptığı tatillerde harcıyor. Koronavirüs demeden tatillerine devam eden Subaşı, son olarak Amerikan bayraklı lüks bir teknede tatil yaparken görüntülendi.


Türkiye'de özel hayatı, giyimi, sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Subaşı, salgın dönemi olmasına rağmen yurt dışı tatillerini sürdürüyor. Son olarak, Amerika'nın Florida eyaletindeki Key Largo adasında paylaşımlar yapan Subaşı’nın yanında kızı Melisa'nın da olduğu görüldü.


TÜRKİYE'DE KAZANDIĞI MİLYONLARI YURT DIŞINDA HARCIYOR

Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin lira nafaka almaya devam eden Subaşı'nın, bir markayı Instagram'ın hikaye kısmından paylaşması için de 120 bin TL istediği gündeme gelmişti. Ayrıca Subaşı'nın yalnızca birkaç saniye görüneceği bir reklam filminden neredeyse 1 milyon liraya yakın talepte bulunduğu iddia edilmişti. Subaşı'nın Türkiye'de ürün tanıtımından kazandığı milyonlarca lirayı sürekli yurt dışında harcaması ise gözlerden kaçmadı.


SUBAŞI’NIN SEVGİLİ TUTKUSU ŞİMDİ SUUDİ ARABİSTANLI BİR ŞEYHİN OĞLU

Şeyma Subaşı'nın yabancı sevgili tutkusu da devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle aşk dolu bir poz paylaşan Şeyma Subaşı'nın, hayatındaki kişinin kim olduğu merak konusu olmuştu.
Subaşı'nın yeni aşkının Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olan Mohammed Al Saloussi olduğu iddia edildi. Subaşı'nın sevgilisini tanıtıp tanıtmayacağı ise merak konusu oldu. Öte yandan Subaşı'nın evlenmesi durumunda nafakasının bir kısmının da kesileceği konuşulmuştu.
 

Bu haber 70 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum